Bon dla seniora – pomoc informatyczna

Kup seniorowi bon na usługi informatyczne

A czy TY masz już prezent dla Swego Kochanego Seniora? Święta tuż, tuż…

Czy zdarza się, że Twoi rodzice lub dziadkowie czasami potrzebują pomocy z komputerem? Gubią się w gąszczu nowinek internetowych?

Mamy doskonały prezent Świąteczny, który kupisz bez wychodzenia z domu!

Voucher na zdalne usługi informatyczne. Dzięki niemu, Twój ukochany Senior będzie miał zapewnioną zdalną pomoc profesjonalnego serwisu komputerowego. Wszystko to bez wizyty technika, bez ryzyka w czasach pandemii SARS-CoV-2.

Bon można wykorzystać w dowolny sposób – na zdalną pomoc w rozwiązaniu pojawiających się problemów, szkolenie w interesującym temacie, lub dowolny inny sposób. Wystarczy zadzwonić! Dzięki temu masz pewność i spokojną głowę, że ukochana osoba ma profesjonalne wsparcie o każdej porze dnia.

Co daje voucher?

  • upoważnia do korzystania z usług serwisu komputerowego Sitec24.pl przez seniora i to przez 365 dni od dnia zakupu!
  • w przypadku braku kontaktu, nasz technik co 30 dni wykona telefon przypominający o gotowości do pomocy
  • pomoc udzielana jest w ustalonym wspólnie dniu i godzinie, wszystko po to, aby konsultacja przebiegała sprawnie i bezstresowo

Jak wygląda konsultacja?

  • łączymy się telefonicznie i ustalamy zakres konsultacji
  • jeżeli jest taka potrzeba, mamy możliwość podłączenia zdalnego do komputera Seniora, przez co widzi dokładnie nasze działania, możemy tłumaczyć i pokazywać, a po zakończeniu konsultacji, połączenie zdalne jest blokowane
  • rozliczenie co 15min, nie tak jak w przypadku standardowej usługi pomocy informatyka online, co każdą rozpoczętą godzinę!
  • nie przechowujemy, ani nie archiwizujemy żadnych danych z sesji
Zakupione bony dostarczymy Państwu w wersji elektronicznej do wydruku we własnym zakresie, dzięki czemu na pewno zdążycie z prezentem na Święta!

Brzmi ciekawie? Masz dodatkowe pytania? Daj znać – oddzwonimy, wyjaśnimy, wytłumaczymy, dopracujemy szczegóły indywidualnie!

Serwis IT Świdnica i okolice